Strona główna

Jurajski Serwis Turystyczny - Jura, noclegi, agroturystyka

wyszukiwanie zaawansowane
wtorek, 2 marca 2021 r.
imieniny obchodzą: Helena, Karol
oferty ze zdjęciem

Okiennik Mały-Morski

Strona główna » Atrakcje » Okiennik Mały-Morski

data dodania: 2010-02-11 13:59:44

gmina: Włodowice
Okiennik Mały, fot. Marcin Czajkapowiększ

Okiennik Mały zwany także Morskim jest mniej znanym i trudniej dostępnym aniżeli Okiennik Skarżycki. Znajduję się on w lasku nieopodal Ośrodka Rekreacyjnego "Morsko".

 


Wyświetl większą mapę


Okiennik Mały, fot. Marcin CzajkaOkiennik Mały, fot. Marcin CzajkaOkiennik Mały, fot. Marcin CzajkaOkiennik Mały, fot. Marcin CzajkaOkiennik Mały, fot. Marcin CzajkaOkiennik Mały, fot. Marcin Czajka

wyświetleń: 7151

autor: agrojura.pl

Atrakcje w gminie Włodowice

 • Cmentarz we Włodowicach

  data dodania: 2009-08-20 08:52:08

  Na cmentarzu we Włodowicach pochowani są żołnierze austriaccy (35) i rosyjscy (4) polegli w czasie walk w listopadzie 1914r. W bardzo dobrym stanie zachowały się żeliwne krzyże i można z nich odczytać nazwiska poległych. Miłośnicy historii Pierwszej Wojny ... czytaj dalej »

 • Skałki rzędkowickie

  data dodania: 2009-07-25 23:00:43

  Skałki RzędkowickieSkałki rzędkowickie to imponujący mur skalny rozciągający się na odległość półtora kilometra, widoczny z kikudziesięciu kilometrów. Rejon składa się z  łańcucha ostańców skalnych, które najwyższe sięgają 30 ... czytaj dalej »

 • Kościół we Włodowicach

  data dodania: 2009-07-21 11:58:40

  Pierwsze udokumentowane źródło świadczące o istnieniu włodowickiej parafii pochodzą z końca XIV wieku. Jest to wykaz świętopietrza, corocznej opłaty świadczonej na rzecz Stolicy Apostolskiej. Według zapisków tych parafia we Włodowicach ... czytaj dalej »

Opis gminy: Włodowice

Strona główna

Informacje o 48 gminach jurajskich, baza agroturystyk, hoteli, pensjonatów, punktów gastronomicznych, atrakcje, aktualne wydarzenia