Strona główna

Jurajski Serwis Turystyczny - Jura, noclegi, agroturystyka

wyszukiwanie zaawansowane
poniedziałek, 20 września 2021 r.
imieniny obchodzą: Faustyna, Renata
oferty ze zdjęciem

Adrenalina Park w Podzamczu

Strona główna » Atrakcje » Adrenalina Park w Podzamczu

data dodania: 2009-07-21 12:35:11

gmina: Ogrodzieniec
powiększ

Park linowy Adrenalinapark zlokalizowany jest nieopodal zamku ogrodzienieckiego w Podzamczu. Jest to pierwszy park linowy na terenie Jury. Park składa się z 28 przeszkód, których łączna długość wynosi 400 metrów. Zapewnia godzinną zabawę  nad ziemią na wysokości od 5 do 11 metrów.

Różnorodnośc przeszkód nie pozwoli na nudę, 4 tyrolki oferujące maksimum prędkości i zabawy, kładki, które sprawdzą Państwa równowagę oraz wymagające trawersy i wiele innych. Park zapewnia niezapomniane wspomnienia oraz poczucie wolności. Podczas całej zabawy na linach są Państwo asekurowani przez sprzęt (uprzęże, lonże, kaski, liny asekuracyjne) najwyższej jakości renomowanych firm takich jak Petzl, Lhotse. W parku można zakosztować również prawdziwej wspinaczki skalnej pod okiem instruktora.

Park jest czynny w każdy weekend w miesiącach kwiecień - czerwiec oraz wrzesień-październik. W wakacje codziennie od godziny 10.00 do zmierzchu.
Jednorazowe przejście trasy (ok  1/2h do 1h): 25 zł
Wspinaczka - dwie drogi: 15 zł
Więcej informacji można znaleźć na stronie www.adrenalinapark.pl
tel. 513 105 201 lub 513 105 202


wyświetleń: 6157

autor: www.adrenalinapark.pl

Atrakcje w gminie Ogrodzieniec

 • Fabryka prochu w Ogrodzieńcu

  data dodania: 2013-08-21 12:07:46

  Wizualizacja obiektów fabrykiRuiny ogrodzienieckiej fabryki prochu z przełomu XIX i XX wieku na czarnym szlaku turystycznym z Krępy do Józefowa. Wirtualny spacer umożliwia zapoznanie się z technologią produkcji i obiektami fabryki.  Ta i inne atrakcje turystyczne zachęcają do ... czytaj dalej »

 • Grochowiec Wielki w Ryczowie

  data dodania: 2010-07-26 14:38:55

  Grochowiec Wielki to skała wyróżniająca się pięknem i wysokością położona we wsi Ryczów, w gminie Ogrodzieniec. Skała jest doskonałym punktem widokowym na całe pasmo Smoleńsko-Niegowonickie.  Ze szczytu skały roztacza się widok na ... czytaj dalej »

 • Ośrodek Krępa w Ogrodzieńcu

  data dodania: 2010-02-12 13:16:57

  Krępa, fot. Marcin CzajkaOśrodek rekreacyjno-wypoczynkowy Krępa ze źródłąmi wypływającego tam potoku jest częściowo zagospodarowany. Dawniej czynny był tam  basen po którym teraz została jedynie betonowa niecka. Przy ośrodku znajduje się brodzik ze ... czytaj dalej »

Opis gminy: Ogrodzieniec

Strona główna

Informacje o 48 gminach jurajskich, baza agroturystyk, hoteli, pensjonatów, punktów gastronomicznych, atrakcje, aktualne wydarzenia