Strona główna

Jurajski Serwis Turystyczny - Jura, noclegi, agroturystyka

wyszukiwanie zaawansowane
niedziela, 25 października 2020 r.
imieniny obchodzą: Inga, Maurycy

oferty ze zdjęciem

kuchunia regionalna

całodzienne wyżywienie

obiady domowe

dania na wynos

dania mięsne

dania rybne

dostawa do klienta

fast food

sale dla palących

sale dla niepalących

akceptacja kart płatniczych

sala konferencyjna

parking dla klientów

serwujemy alkohol

organizujemy wesela

organizujemy imprezy okolicznosciowe

klimatyzacja

ogródek

Restauracja w Ratuszu

Strona główna » Gastronomia » Restauracja w Ratuszu

data dodania: 2011-06-23 13:44:40

powiększ

Nasza restauracja położona w sercu historycznego miasteczka Ogrodzieniec. Składa się z dwóch dużych sal połączonych holem biegnącym od wejścia głównego do wyjścia na zamknięty dziedziniec oraz małej zamkniętej sali z wejściem bezpośrednio z parkingu, pierwsza to sala kominkowa z przepięknym kominkiem z widokiem na kościół, dzięki kominkowi sala ta jest kojarzona z ciepłem i elegancją , druga natomiast to sala bufetowa ze stylowym dużym barem, który nadaje temu miejscu niezwykłego klimatu.

Cały budynek zarówno na zewnątrz a przede wszystkim w środku można kojarzyć ze stylem ludwikowskim, bardzo eleganckim i wytwornym, styl ten widać w każdym elemencie Ratusza.Poza salami restauracyjnymi Ratusz posiada niezwykły dziedziniec, w którym gość może poczuć się swobodnie także na zewnątrz, jest on całkiem zabudowany, zarówno młode osoby jak i starsze znajda dla siebie odpowiednie miejsce w naszym lokalu.

Lokal jest przyjaźnie nastawiony także dla osób niepełnosprawnych, dzięki ogromnym drzwiom z tyłu budynku z łatwością osoby poruszające się na wózku mogą skorzystać z dobrodziejstw naszej restauracji bez pokonywania żadnych schodów. Także jedna z toalet jest przystosowana dla osoby niepełnosprawnej.

Obydwie sale pomieszczę z łatwością do 120 osób jeśli chodzi o dużą uroczystość, na co dzień lokal może pomieścić kilkadziesiąt osób.

Połączenie tradycji i nowoczesności odzwierciedla także menu Restauracji w Ratuszu, Kucharze przygotowują dania według receptur inspirowanych tradycyjną polską kuchnią.

poprzednia strona|1|2|3| z   3następna|ostatnia

wyświetleń: 5385

autor: wratuszu

id: 45Podobne oferty

Atrakcje w gminie Ogrodzieniec

 • Fabryka prochu w Ogrodzieńcu

  data dodania: 2013-08-21 12:07:46

  Wizualizacja obiektów fabrykiRuiny ogrodzienieckiej fabryki prochu z przełomu XIX i XX wieku na czarnym szlaku turystycznym z Krępy do Józefowa. Wirtualny spacer umożliwia zapoznanie się z technologią produkcji i obiektami fabryki.  Ta i inne atrakcje turystyczne zachęcają do ... czytaj dalej »

 • Grochowiec Wielki w Ryczowie

  data dodania: 2010-07-26 14:38:55

  Grochowiec Wielki to skała wyróżniająca się pięknem i wysokością położona we wsi Ryczów, w gminie Ogrodzieniec. Skała jest doskonałym punktem widokowym na całe pasmo Smoleńsko-Niegowonickie.  Ze szczytu skały roztacza się widok na ... czytaj dalej »

 • Ośrodek Krępa w Ogrodzieńcu

  data dodania: 2010-02-12 13:16:57

  Krępa, fot. Marcin CzajkaOśrodek rekreacyjno-wypoczynkowy Krępa ze źródłąmi wypływającego tam potoku jest częściowo zagospodarowany. Dawniej czynny był tam  basen po którym teraz została jedynie betonowa niecka. Przy ośrodku znajduje się brodzik ze ... czytaj dalej »

Gmina Ogrodzieniec

Strona główna

Informacje o 48 gminach jurajskich, baza agroturystyk, hoteli, pensjonatów, punktów gastronomicznych, atrakcje, aktualne wydarzenia