Strona główna

Jurajski Serwis Turystyczny - Jura, noclegi, agroturystyka

wyszukiwanie zaawansowane
niedziela, 25 października 2020 r.
imieniny obchodzą: Inga, Maurycy

oferty ze zdjęciem

kuchunia regionalna

całodzienne wyżywienie

obiady domowe

dania na wynos

dania mięsne

dania rybne

dostawa do klienta

fast food

sale dla palących

sale dla niepalących

akceptacja kart płatniczych

sala konferencyjna

parking dla klientów

serwujemy alkohol

organizujemy wesela

organizujemy imprezy okolicznosciowe

klimatyzacja

ogródek

Zajazd u Hermanów

Strona główna » Gastronomia » Zajazd u Hermanów

data dodania: 2013-03-14 20:13:17

powiększ

 Lasy, wzgórza, zamek, podzamcze … urokliwy Olsztyn koło Częstochowy - okolica wymarzona na relaks i miłe spotkanie. W Zajeździe u Hermanów doświadczycie Państwo legendarnej, staropolskiej gościnności i zasmakujecie wyśmienitej, tradycyjnej kuchni polskiej. Tu znajdą Państwo stylową salę weselną, restaurację i pokoje gościnne. Z jednej strony to idealne miejsce na niezapomniane wesele, komunię, chrzciny i inne przyjęcia okolicznościowe lub po prostu romantyczny weekend tylko we dwoje, z drugiej na profesjonalną konferencję czy zwieńczone sukcesem spotkanie biznesowe. To wspaniałe miejsce by spędzić aktywnie wakacje lub miły weekend w gronie najbliższych osób, to nieprzeceniona baza wypadowa zarówno pod kątem pieszych spacerów po okolicznych lasach i wzgórzach, jakże zielonych i pachnących wiosną i latem, jakże mieniących się tysiącem kolorów z nadejściem jesieni, jak również wycieczek rowerowych czy samochodowych po dalszej lub bliższej okolicy wspaniałej Jury Krakowsko-Częstochowskiej, w tym niezapomnianym Szlakiem Orlich Gniazd. A kiedy już Państwo wrócą do nas z takiego dłuższego lub krótszego wypadu po okolicy, gwarantujemy, że z prawdziwą przyjemnością i ze smakiem zjedzą Państwo serwowany przez nas obiad domowy lub regenerującą kolację, przy nastrojowej nutce w tle. Gwarantujemy Państwu miłą, rodzinną atmosferę Zajazdu, profesjonalną obsługę, udane imprezy, czas odprężenia od codziennego zgiełku i pędu życia, a zarazem intymność, której wszyscy tak bardzo potrzebujemy. Dokładamy starań aby każdy Gość czuł się u nas wyjątkowo.

wyświetleń: 2614

autor: heniek1

id: 78Atrakcje w gminie Olsztyn

 • Sokole Góry

  data dodania: 2011-10-25 12:02:40

  Sokole Góry to największy rezerwat przyrody znajdujący się na terenie Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej. Nazwa nadana przez miejscową ludność pozwala sądzić, że na wzgórzach tych były kiedyś gniazda sokołów. Do niedawna ... czytaj dalej »

 • W Krainie Białych Skał

  data dodania: 2011-04-22 13:48:54

  Ścieżka geologiczna W Krainie Białych Skał zlokalizowana jest na północnym krańcu Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd w gminie Olsztyn k/Częstochowy. Prezentuje typowe dla okolicy, a bardzo atrakcyjne przyrodniczo formy krajobrazu krasowego, takie jak ... czytaj dalej »

 • Nordic Walking - Trasa Krajobrazów Jurajskich

  data dodania: 2011-04-22 13:45:20

  Trasę zaprojektowano w formie pętli, z początkiem i końcem na rynku w Olsztynie. Pozwala ona turyście na odwiedzanie najważniejszych atrakcji turystycznych Olsztyna; kamieniołomu Kielniki, Sokolich Gór, góry Biakło, Lipówek oraz zamku ... czytaj dalej »

Imprezy w gminie Olsztyn

 • Dzień Dziecka w Olsztynie

  data dodania: 2011-05-24 13:03:38

  Caritas Archidiecezji Częstochowskiej i Gmina Olsztyn zapraszają na DZIEŃ DZIECKA. 1 czwewca br. w Olsztynie na błoniach zamkowych odbędzie się festyn z okazji Dnia Dziecka "Bądźmy Razem". Start o godz. 10.00. Organizatorzy przewidzieli ... czytaj dalej »

Gmina Olsztyn

Strona główna

Informacje o 48 gminach jurajskich, baza agroturystyk, hoteli, pensjonatów, punktów gastronomicznych, atrakcje, aktualne wydarzenia