Strona główna

Jurajski Serwis Turystyczny - Jura, noclegi, agroturystyka

wyszukiwanie zaawansowane
wtorek, 7 lipca 2020 r.
imieniny obchodzą: Estera, Rudolf
 • banerek_agrojura

Pociąg do muzeów

Strona główna » Imprezy » Pociąg do muzeów

data dodania: 2013-07-15 07:23:17

gmina: Olkusz
powiększ

 Już od 15 lipca zapraszamy do skorzystania z ciekawej, wakacyjnej propozycji, czyli akcji „Pociąg do muzeów. Z Biletem olkuskim do muzeów za złotówkę” organizowanej przez Urząd Miasta i Gminy w Olkuszu oraz spółkę Przewozy Regionalne. 

Od 15 lipca do 15 sierpnia br. wstęp do olkuskich muzeów, kolekcji i galerii po okazaniu „Biletu olkuskiego” będzie kosztował symboliczną złotówkę. Celem akcji jest promocja olkuskich muzeów, placówek i atrakcji turystycznych oraz oferty Przewozów Regionalnych jaką jest „Bilet olkuski”. Liczymy, że ta wakacyjna akcja promocyjna zachęci do aktywnego i taniego spędzania wolnego czasu.

wyświetleń: 996

autor: umig.olkusz.pl

Atrakcje w gminie Olkusz

 • Muzeum Afrykanistyczne w Olkuszu

  data dodania: 2009-08-18 13:06:09

  Muzeum gromadzi eksponaty sztuki afrykańskiej takie jak maski obrzędowe, przedmioty codziennego użytku, rzeźby, malarstwo i mapy. Zbiory wystawiane w muzeum zostały podarowane miastu przez olkuszanina Bogdana Szczygła - lekarza, który wiele lat spędził w ... czytaj dalej »

 • Zamek w Rabsztynie

  data dodania: 2009-08-11 10:01:42

  Zamek rycerski obecnie w stanie ruiny w miejscowości Rabsztyn, na Szlaku Orlich Gniazd, pieszym i rowerowym. U podnóża góry, na której wznosi się średniowieczny zamek, znajdują się fragmenty renesansowego pałacu zbudowanego w XVII wieku jako ... czytaj dalej »

Opis gminy: Olkusz

Strona główna

Informacje o 48 gminach jurajskich, baza agroturystyk, hoteli, pensjonatów, punktów gastronomicznych, atrakcje, aktualne wydarzenia