Strona główna

Jurajski Serwis Turystyczny - Jura, noclegi, agroturystyka

wyszukiwanie zaawansowane
wtorek, 7 lipca 2020 r.
imieniny obchodzą: Estera, Rudolf
  • banerek_agrojura

I Myszkowski Bieg Uliczny - Myszkowska Ósemka

Strona główna » Imprezy » I Myszkowski Bieg Uliczny - Myszkowska Ósemka

data dodania: 2013-09-20 09:36:17

gmina: Myszków
powiększ

 Towarzystwo  Sportowe Libero zaprasza w niedzielę 22 września na I Myszkowski Bieg Uliczny „Myszkowska Ósemka”. Zapisów zgłoszeń można dokonywać mailowo kontakt@myszkowska8.pl lub osobiście w dniu biegu od. Godz. 10.00 na Podlasiu. Bieg odbywać się będzie po naszych drogach, dlatego powinniśmy się liczyć z ograniczeniami w ruchu. Poniżej zamieszczamy komunikat Towarzystwa Sportowego Libero.

Uprzejmie informujemy, że w związku z organizacją I Myszkowskiego Biegu Ulicznego „Myszkowska Ósemka” w niedzielę 22 września 2013r. zostaną wprowadzone czasowe utrudnienia w ruchu kołowym na terenie dzielnic Centrum oraz Podlas.

Szczegółowe informacje na stronie: www.miastomyszkow.pl 

wyświetleń: 898

autor: miastomyszkow.pl

Atrakcje w gminie Myszków

  • Sanktuarium w Mrzygłodzie

    data dodania: 2009-08-23 22:50:36

    Sanktuarium w Mrzygłodzie, fot. P. AbuckiKościół pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Różańcowej, pochodzi on z XVII wieku, zbudowany w miejsce starszego drewnianego kościoła. Reprezentuje style: barokowy, rokokowy i renesansowy. Ufundowany przez kardynała Stanisława Warszyckiego. 25 ... czytaj dalej »

Opis gminy: Myszków

Strona główna

Informacje o 48 gminach jurajskich, baza agroturystyk, hoteli, pensjonatów, punktów gastronomicznych, atrakcje, aktualne wydarzenia